Nábytek Mikulík najdete na více než stovce míst

  Zútulněte si svůj domov kvalitním nábytkem od českého výrobce. Každý kousek je detailně opracován a vznikl v dílně jihomoravské rodinné firmy s dlouholetou tradicí. U nás seženete nábytek do ložnice, do haly i do kuchyně. Pomůžeme vám vybavit si pracovnu, předsíň, ale také třeba odpočinkový kout. V naší nabídce nechybí ani kvalitní bytové doplňky, police a komody, kam si můžete pohodlně uložit své věci. A když si zařízením některé místnosti nebudete jistí, rádi pro vás vytvoříme 3D návrh.

  Interaktivní PDF

  banner

  Interaktivní

  Prohlédněte si online katalogy a proklikněte se z PDF přímo do detailu produktu na našem e-shopu

  Katalog Katalog PREMIUM

  Prohlédněte si naši nabídku

  AKCE top produkty

  Prohlédněte si leták naší nové akce -10% na vybrané produkty

  Noviny z jihu Moravy

  Prohlédněte si naši akční nabídku.

  Skříň GRANDE vyrobená na jihu Moravy

  NOVINKA - Jsme 1. v České republice! • kultivovaný chod dveří • tlumené samootevírání i zavírání dveří • automatické vnitřní LED osvětlení

  Kolekce Český nábytek

  Prohlédněte si naši kolekci českého nábytku.

  Kolekce nábytku PREMIUM

  V prémiové kolekci českého nábytku najdete šatní skříně, komody, peřináče, postele, noční stolky a bytové doplňky. V naší nabídce na vás čekají originální a elegantní kousky, vyrobené s moravskou zručností.

  TOP kuchyně

  V kolekci TOP kuchyní najdete kvalitní české kuchyně od poctivých řemeslníků, které vám vydrží řadu let. Široký výběr moderních i klasických kuchyní potěší svým designem, funkčností, a cenou i ty nejnáročnější zákazníky.

  Filtrování mapy

  Kraje


  Co pro vás nabízíme?

  Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

  Skříně kuchyně a bytové doplňky můžete pořídit ještě výhodněji. Podívejte se, co jsme pro vás připravili a vybavte si domácnost podle svých představ a za skvělou cenu. Vybírejte poctivý český nábytek z naší akční nabídky.

  Prohlédnout akce