¨

Obývací stěna CUBE v hlavní roli! Připravujeme novinky do katalogů

29.8.2022

Přestože prázdniny a doba dovolených a odpočinku ještě zcela nekončí, my už myslíme na podzim, kdy chceme našim zákazníkům nabídnout nové katalogy. Chybět v nich samozřejmě nemůžou ani naše nejčerstvější novinky – obývací stěna CUBE a dvojice konferenčních stolků na kovových podnožích WOOD a STRONG, které se staly hlavními hvězdami srpnového focení. Těšit se můžete i na propagační video.

Obývací stěnu CUBE můžete už nyní objednávat na našem e-shopu. Nabízíme ji ve 13 akčních dekorech a lze ji vyrobit i v příplatkovém antracitu. Při navrhování a výrobě jsme se zaměřili především na praktičnost a moderní, jednoduchý a vzdušný design. Obývací stěna je vyrobena ze silného, 18mm lamina a je osazena kvalitním kováním od značky Blum.

Pokud se na novinku chcete podívat na vlastní oči, navštivte naši prodejnu ve Vranovicích. Jsme tu pro vás každý všední den od 8:30 do 17:00, v sobotu pak od 8:00 do 11:00.

Věříme, že vás naše novinky zaujmou a budou brzy zdobit i vaše domovy.

Děkujeme za vaši podporu.

Váš Nábytek Mikulík

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Skříně kuchyně a bytové doplňky můžete pořídit ještě výhodněji. Podívejte se, co jsme pro vás připravili a vybavte si domácnost podle svých představ a za skvělou cenu. Vybírejte poctivý český nábytek z naší akční nabídky.

Prohlédnout akce