¨

O nás

Jsme rodinná firma sídlící ve Vranovicích na jižní Moravě. Již od roku 1990 přinášíme na český trh kvalitní český nábytek vlastní výroby. Myslíme nejen na užitek, ale také na design.

Klademe velký důraz na výběr vhodného materiálu, aby vám naše výrobky dobře sloužily řadu let a nezapomínáme ani na estetickou stránku – každá skříňka i stolek se stane ozdobou vaší domácnosti.

Pokud jste byli s našimi výrobky spokojeni, řekněte to svým známým. Pokud ne, řekněte to nám. Postaráme se, abyste byli příště maximálně spokojení.

picture
picture

Náš nábytek bude zdobit váš domov

Naše rodinná nábytkářská firma Nábytek Mikulík byla založena v roce 1990 panem Františkem Mikulíkem jako klasická truhlářská výroba se širokým zaměřením od klasických truhlářských výrobků až po nábytek. Postupným vývojem jsme se začali úzce specializovat na výrobu a prodej bytového nábytku. Pravidelně každým rokem přinášíme našim obchodním partnerům i zákazníkům NOVÉ KOLEKCE našeho nábytku, ve kterých jsou promítnuty nejžádanější novinky a trendy, které uvádíme na český trh. Velkým přínosem pro náš průzkum trhu a tvorbu nových kolekcí je jednak spolupráce s našimi obchodními partnery po celé ČR, kteří náš sortiment v jednotlivých regionech nabízejí, ale také naše firemní maloobchodní prodejna nábytku ve Vranovicích, kde naši zákazníci z regionu najdou na ploše 1000 m² celý náš výrobní sortiment plus širokou nabídku nábytku od předních českých výrobců.

Naše výroba je vybavena nejnovějšími nábytkářskými technologiemi řízenými počítači, na kterých zpracováváme cca 20 000 nábytkových dílců měsíčně. Kromě nejkvalitnějších výrobních technologií, které nás a naše výrobky zásadním způsobem odlišují od konkurence, pro nás jsou, byli a vždy budou důležití naši lidé, náš tým spolupracovníků a zaměstnanců, kteří se společně s námi snaží jít cestou KVALITNÍHO ČESKÉHO NÁBYTKU a DOBRÉ SLUŽBY pro naše obchodní partnery a koncové zákazníky.

Majitelé firmy Nábytek MIKULÍK

 

Jak šel s námi čas

slider
 • Co se u nás toho roku událo

  Založení firmy Františkem a Miroslavem Mikulíkovými. Truhlářství sídlilo ve staré dílně za rodinným domem a mělo široký záběr od výroby dveří a oken až po nábytek z masivu.

  1990

 • Co se u nás toho roku událo

  Nově postavená truhlárna, první 2 zaměstnanci a první obchodní kroky. Rozjeli jsme maloobchodní prodejnu ve Vranovicích a přišli k nám první větší zakázky na zařízení domů pro seniory v regionu

  1995

 • Co se u nás toho roku událo

  Truhlárnu jsme rozšířili o přístavbu. Obchodní aktivity o další dvě vlastní prodejny – v Pohořelicích a v Rajhradě. Jako reakci na nástup velkých řetězců jsme navázali spolupráci s prvními obchodními partnery, rozjeli jsme první letákové kampaně a začali jsme nábytek vyrábět sériově. Jen tak jsme zůstali konkurenceschopní.

  2000

 • Co se u nás toho roku událo

  Výstavba nového firemního areálu na zelené louce. Rozšířili jsme obchodní síť po celé České republice na více než 50 prodejců. Pořídili jsme do výroby moderní technologie řízené počítačem a rozšířili jsme vozový park.

  2005

 • Co se u nás toho roku událo

  Obchodní síť jsme rozšířili na 110 partnerů. Přistavili jsme skladovací halu, rozšířili administrativní budovu, v maloobchodní prodejně vzniklo nové kuchyňské studio. Každý rok přicházíme s novou kolekcí nábytku.

  2010

 • Co se u nás toho roku událo

  Na trh přicházíme s vyšší řadou ložnicového nábytku – s kolekcí PREMIUM. Inovujeme sortiment, pokračujeme v modernizaci výrobních technologií i vozového parku.

  2015

 • Co se u nás toho roku událo

  Přežili jsme covid krizi. Strach a obavy jsme aktivně přetavili v digitalizaci výroby i obchodu. Rozjeli jsme nový web s e-shopem, vrhli jsme se do vod on-line marketingu a na této vlně jedeme stále dál.

  2020

Pojďte se k nám podívat