O nás

Jsme rodinná firma sídlící ve Vranovicích na jižní Moravě. Již od roku 1990 přinášíme na český trh kvalitní český nábytek vlastní výroby. Myslíme nejen na užitek, ale také na design. Klademe velký důraz na výběr vhodného materiálu, aby vám naše výrobky dobře sloužily řadu let a nezapomínáme ani na estetickou stránku – každá skříňka i stolek se stane ozdobou vaší domácnosti. „Pokud jste byli s našimi výrobky spokojeni, řekněte to svým známým; pokud ne, řekněte to nám."

O rodinné firmě Mikulík - chceme, aby náš nábytek zdobil váš domov

Firma Nábytek Mikulík

Naše rodinná nábytkářská firma Nábytek Mikulík byla založena v roce 1990 panem Františkem Mikulíkem jako klasická truhlářská výroba se širokým zaměřením od klasických truhlářských výrobků až po nábytek. Postupným vývojem jsme se začali úzce specializovat na výrobu a prodej bytového nábytku. Pravidelně každým rokem přinášíme našim obchodním partnerům i zákazníkům NOVÉ KOLEKCE našeho nábytku, ve kterých jsou promítnuty nejžádanější novinky a trendy, které uvádíme na český trh. Velkým přínosem pro náš průzkum trhu a tvorbu nových kolekcí je jednak spolupráce s našimi obchodními partnery po celé ČR, kteří náš sortiment v jednotlivých regionech nabízejí, ale také naše firemní maloobchodní prodejna nábytku ve Vranovicích, kde naši zákazníci z regionu najdou na ploše 1000 m² celý náš výrobní sortiment plus širokou nabídku nábytku od předních českých výrobců.

Naše výroba je vybavena nejnovějšími nábytkářskými technologiemi řízenými počítači, na kterých zpracováváme cca 20 000 nábytkových dílců měsíčně. Kromě nejkvalitnějších výrobních technologií, které nás a naše výrobky zásadním způsobem odlišují od konkurence, pro nás jsou, byli a vždy budou důležití naši lidé, náš tým spolupracovníků a zaměstnanců, kteří se společně s námi snaží jít cestou KVALITNÍHO ČESKÉHO NÁBYTKU a DOBRÉ SLUŽBY pro naše obchodní partnery a koncové zákazníky.

Majitelé firmy Nábytek MIKULÍK

Prohlédněte si naši prodejnu z pohodlí Vašeho domova.

Pro on-line 3D prohlídku naší vzorkové prodejny máme otevřeno nepřetržitě.

Vstupte ZDE

 

Kuchyňské studio si projděte ZDE

3D grafické návrhy interiérů

Budete nově zařizovat svůj domov? Ujasněte si, jak by vaše domácnost měla vypadat. Vytvoříme pro vás 3D návrh vaší budoucí kuchyně nebo obývacího pokoje přesně podle vašich dispozic a představ – stačí nám půdorysný nákres prostoru. Poradíme vám s nejnověšími bytovými trendy a pomůžeme vám vše sladit tak, aby výsledek byl funkční, moderní a stylový.

Jak a kde vyrábíme

3 roky záruka na Nábytek Mikulík. „Naše rodinná firma nábytek Mikulík používá k výrobě nábytku vysoce kvalitní plošné materiály, hrany, lepidla a kování. Naším cílem je dodat našim zákazníkům výrobky, které budou přinášet nejen radost, ale také užitek po celou dobu své životnosti.