Nechte si vytvořit věrný 3D model kuchyně od moravského výrobce nábytku

24.11.2021

Zařizování domácnosti je náročný proces, existují ale kroky, které ho mohou hodně zjednodušit. Vybíráte-li kuchyňskou linku, nekupujte zboží naslepo. Hrozí, že se po dodání nebude ani zdaleka blížit představě, kterou jste nosili v hlavě. Raději hledejte kvalitní výrobce a rozhodně využijte možností 3D konfigurace, abyste měli jasnou představu o vzhledu budoucího srdce vašeho domova.

V kuchyni se kompromisy nevyplácí

Jen těžko bychom hledali kus nábytku, jehož výběru věnujeme stejnou péči jako volbě kuchyňské linky. Dává to smysl: zatímco stůl, postel nebo komodu můžeme bez větších problémů a za poměrně nízkou cenu měnit klidně každoročně, výměna kuchyňské linky je náročným procesem, který vyžaduje hodně času i peněz. Kuchyň je tedy třeba vybírat tak, aby sloužila a líbila se dlouhá desetiletí.

I když se trendy v oblasti nábytkového designu mění téměř každoročně, jsou faktory, které z módy nikdy nevyjdou: praktičnost, kvalita a důmyslnost. To vše v naší moravské rodinné dílně s více než třicetiletou tradicí nabízíme. Aby vaše kuchyně vypadala přesně tak, jak si představujete, můžete při návštěvě našeho showroomu ve Vranovicích nebo online požádat o zpracování grafického 3D návrhu.

Získáte tak reálnou představu o tom, jak se bude vaše vysněná kuchyňská linka v místnosti vyjímat a budete mít prostor pro změny, aby se před samotnou výrobou podařilo vyladit vaši představu k dokonalosti. Vytvořením návrhu předejdete zbytečnému zklamání, které se často dostavuje po objednání kuchyňské linky bez možnosti prohlédnout si 3D vizualizaci.

Jak na obrázku, tak v reálu

Grafické 3D návrhy kuchyní jsou opravdu věrné: co vidíte v návrhu, to také dostanete. Pokud nemáte jasnou představu, školený personál s lety zkušeností vás nasměruje nebo doporučí oblíbená řešení ostatních zákazníků. Výsledný model s vámi budeme potom ladit tak dlouho, dokud si neřeknete, že to je přesně to řešení a provedení, které hledáte.

Výhody 3D návrhu jsou zkrátka jednoznačné. Návrh eliminuje riziko zákazníkovy nespokojenosti s výsledným vzhledem ve srovnání s vyslovenými požadavky. Zkrátka, nestane se vám, že nově nainstalovaná kuchyňská linka neodpovídá tomu, co jste chtěli.

Chcete linku podle svého gusta? Do objevování vaší ideální kuchyňské linky se v Nábytku Mikulík vrhneme spolu s vámi. Společně navrhneme nejprve 3D a pak reálnou kuchyni přesně na míru vašich přání a potřeb.

picture

Autorka článku

Lenka Kulková Mikulíková

Marketing a velkoobchodní spolupráce

obchod@nabytek-mikulik.cz

Mob.: +420 773 626 908

Zútulněte si svůj domov kvalitním nábytkem od českého výrobce. Každý kousek je detailně opracován a vznikl v dílně jihomoravské rodinné firmy s dlouholetou tradicí. U nás seženete nábytek do ložnice, do haly i do kuchyně.

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Skříně kuchyně a bytové doplňky můžete pořídit ještě výhodněji. Podívejte se, co jsme pro vás připravili a vybavte si domácnost podle svých představ a za skvělou cenu. Vybírejte poctivý český nábytek z naší akční nabídky.

Prohlédnout akce