Jakou si vybrat kuchyň?

6.1.2020

Jakou si vybrat kuchyň?

Každá hospodyňka si ve skrytu duše přeje svou vysněnou kuchyň podle svých představ. A proto bychom Vám chtěli přiblížit, jaké kuchyně vyrábíme a jaké možnosti máte Vy při výběru nové kuchyně.                                                                                                         

Zkušenosti, které máme jsme nasbírali díky 30leté praxi. Tyto zkušenosti  Vám můžeme promítnou ve vytvoření grafického 3D návrhu přímo u nás na prodejně, ke kterému budete potřebovat rozměry místnosti včetně umístění elektroinstalace,vývodů vody a odpadu.

*Jednou z důležitých věcí pro začátek je, uvědomit si, že nová kuchyňská linka není kus nábytku, který lze vyměnit každou chvíli, a proto není důležitý pouze vzhled, ale i praktičnost.  Teda v případě toho, že v ní plánujete vařit a nejen se kochat :-)

*Neměli bychom zapomenout na dobré umístění, tak aby bylo vše po ruce a bylo vyrobeno z kvalitního materiálu.                

U nás na firmě máme hned několik typů kuchyní:

TREND

Pro tyto kuchyně jsou typická jednoduchá hladká dvířka. Na výběr je hned několik variant dekorů.

Domácí i exotické dřeviny, provedení lesklá či plastická, odstíny moderních barev nebo dekory fantazijní.

To vše je podtrženo prvotřídní kvalitou zpracování. Tyto kuchyně jsou nadčasové a mají moderní vzhled i po letech.

SENOSAN

To jsou akrylová dvířka s vysokou sytostí barev včetně vysoké intenzity lesku povrchu. Jsou tvořeny fólií, která je vlisovaná do MDF desky s těmito vlastnostmi: Odolná proti poškrábání, vynikající zrcadlový efekt u lesků a jemně hedvábný efekt u matů, odolnost vůči UV záření, jednoduché na údržbu, zvýšená odolnost proti chemikáliím, bez pomerančového efektu, voděodolná, ekonomičtější alternativa lakovaných dvířek.

Tento materiál Senosan lze použít i na různá nábytkářská dvířka nebo nábytkové korpusy.

AIRTEC

To je inovativní technologie, která dokáže trvale spojit hranu s deskou beze spáry a lepidla. Agregát nanášející lepidlo je nahrazen horkovzdušným agregátem. Ten za pomoci horkého vzduchu a tlaku roztaví polymerovou funkční vrstvu na nanášené hraně. Tímto procesem vnikne celistvý výrobek. V současnosti je na trhu olepovaných nábytkových dvířek bezkonkurenční. K výhodám této technologie patří - trvalá funkčnost nulová spára, zvýšená odolnost vůči teplu a vlhku, bez žloutnutí a znečišťování spáry a také díky stejnému barevnému provedení funkční vrstvy hrany a fólie materiálu vzniká celistvý vzhled výsledného produktu.                                      

MAGNUS

Tato řada odráží základní směry designu moderních kuchyní s foliovanými dvířky. Zahrnuje oblíbené textury dřevin, nezaměnitelné odstíny barev od světlounkých po nejtmavší, ale také dekory s výrazným plastickým reliéfem. Spektrum možností je obsáhlé a nabízí velký kombinační potenciál. Kvalita provedení odpovídá nejvyšším nábytkářským standardům, a proto se nelze divit, že ze spojení variability s precizností vznikla dlouhodobě nejoblíbenější a nejžádanější řada kuchyní.

AURA

Toto označení patří kuchyňské řadě, kterou spojuje jeden charakteristický znak- vysoce lesklá foliovaná dvířka, který dává kuchyním velmi silný náboj. Jsou výrazné, energické a nepřehlédnutelné. Ruku v ruce s dynamickým designem jde špičková kvalita provedení, takže výsledný celek by mohl okamžitě stát exponátem na kterémkoliv veletrhu nábytku. Kuchyně této řady jsou určeny skupině lidí, kterým se líbí neobvyklé věci s příchutí lehkého luxusu.

REGIA

Tyto kuchyně si vybírají lidé, kteří hledají osobitý a neobvyklý výraz. Regia, to je několik málo pečlivě vybraných dřevodekorů provedených ve vysokém lesku. Originální vzhled je posílen perfektním řemeslným zpracováním, estetická a užitná hodnota jsou dokonale vyváženy. Výsledný dojem svědčí nejen o mimořádném vkusu, ale také o snaze nebýt tuctový.

Když můžeme – pomůžeme, a proto se neváhejte obrátit přímo na nás. Společně se pokusíme zrealizovat Vaše sny :-)

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Skříně kuchyně a bytové doplňky můžete pořídit ještě výhodněji. Podívejte se, co jsme pro vás připravili a vybavte si domácnost podle svých představ a za skvělou cenu. Vybírejte poctivý český nábytek z naší akční nabídky.

Prohlédnout akce

Vybíráme pro vás...