¨

Získali jsme cenu spokojeného zákazníka

17.3.2021

Je nám potěšením vám oznámit, že jsme získali Cenu spokojeného zákazníka, kterou ve vybraných krajích každoročně vyhlašuje Sdružení českých spotřebitelů (SČS). Jednalo se již o 19. ročník ceny a v Jihomoravském kraji jsme byli jedni z deseti oceněných.

Jistota pro zákazníky

Cena se uděluje na dva roky (2020–2022) a po tuto dobu máme výhradní právo používat logo v rámci naší propagace.

„Když jsme cenu letos 20. června vyhlašovali, chtěli jsme veřejnost upozornit především na to, že i přes toto nelehké období a komplikace způsobené epidemií, řada živnostníků a rodinných firem vysoké očekávání spotřebitelů stále naplňuje, a jsme proto velmi rádi, že Jihomoravský kraj na tradici oceňování právě takových podnikatelů i letos navázal a že je dnes můžeme představit veřejnosti jak v Jihomoravském kraji, tak i celé ČR,“ vyjádřil se koordinátor soutěže pan Viktor Vodička.

Co tato cena značí pro naše zákazníky? Především je známkou toho, že Nábytek Mikulík dlouhodobě plní požadavky spotřebitelů i platné legislativy. Toto ocenění zároveň slouží jako ujištění, že je na nás spolehnutí co se kvality a dodání našeho zboží konečnému zákazníkovi týče. Díky tomu mohou mít naši zákazníci jistotu, že jsme pro ně seriózním partnerem.

Sdružení českých spotřebitelů při udílení cen mimo jiné hledí také na to, jaký má firma ohlas nejen mezi spotřebiteli, ale také u místní a podnikatelské samosprávy. Takto oceněná firma zároveň poskytuje svým zákazníkům a partnerům vysokou úroveň odborného prodeje a dává jistotu kvalitního zákaznického servisu.

Tohoto ocenění si velice vážíme a především chceme poděkovat vám, našim zákazníkům, za přetrvávající důvěru v naše výrobky a služby.

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Prohlédněte si leták naší nové akce -20% na vybrané výrobky ve všech dekorech! Leták je platný 03/24 - 6/24

Prohlédnout akce