¨

Naše lůžko SMART L získalo ocenění Nábytek roku 2023

13.4.2023

Naše výrobky manželská postel s LED osvětlením SMART L a chytrý noční stolek SMART jsou jedním ze šesti oceněných v soutěži NÁBYTEK ROKU 2023. Cenu jsme si přebrali ve čtvrtek 30. března 2023 při zahájení veletrhu nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR na výstavišti v Praze Letňanech.

„Je to obrovská satisfakce hlavně pro naše kreativce Romana Burdu a Ondřeje Mikulíka, kteří navrhli design lůžka, i pro celou naši výrobu. Moc si této ceny vážíme,“ uvedla za Nábytek Mikulík majitelka Renata Mikulíková.

Odborná veřejnost na lůžku ocenila dotekové LED osvětlení v čele postele i automatické LED podsvícení korpusu, které je ideální pro noční vstávání. U závěsného nočního stolku zase zaujalo přizpůsobení pro robotické vysavače i zabudovaný USB vstup.

Nábytek je v soutěži hodnocen z hlediska funkčnosti, estetiky a vhodnosti použité technologie a materiálu i s ohledem na ekologické dopady.

Soutěž Nábytek roku vyhlašuje Asociace českých nábytkářů a jejím prostřednictvím hodnotí nejlepší design a inovace nábytku v daném roce. Letos se jednalo již o 14. oficiální ročník. Přihlásit se mohou všechny firmy, které vyrábí nábytek v České republice. Cílem je podpořit tvorbu v nábytkářské výrobě s důrazem na kvalitní design a přiblížit veřejnosti špičkové výrobky českých nábytkářů.

 

Přečtěte si něco o chytrém nábytku v našich článcích ZDE

 

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Prohlédněte si leták naší nové akce -10 % na rozkládací pohovku EDEN ve všech dekorech! Leták je platný 07/24 - 8/24

Prohlédnout akce