¨

JE LIBO NOVÁ KUCHYNĚ?

3.6.2024

Hledáte kuchyni, která odpovídá aktuálním moderním trendům, nebo naopak toužíte po nadčasovém a nestárnoucím designu? Bez ohledu na to, zda máte jasnou představu, nebo chcete najít inspiraci právě pro vaši domácnost, naše vizualizace vám napoví. Probereme a objednáme s vámi váš předpřipravený návrh, nebo společně navrhneme kuchyni od barvy až po dvířka. Plno inspirace pro vaši kuchyni najdete také v našem TOP KATALOGU KUCHYNÍ nebo pro vás nachystáme 3D NÁVRH KUCHYNĚ.

Při VYUŽITÍ našeho 3D NÁVRHU dostanete 5% SLEVU*.

Tuto slevu lze uplatnit od 10. do 20. 6. 2024
 *platí při nákupu kuchyně za víc jak 15 000 Kč.

U nás se vždy snažíme spojit Vaše očekávání, Váš vkus a také možnosti interiéru. Kuchyň samozřejmě navrhneme společně s Vámi, tak aby uspokojila všechny Vaše potřeby a priority. Použití kvalitních materiálů je pro nás prioritou, jelikož jsme si vědomi toho, že jakákoliv chyba se časem projeví.

Kuchyně podle barvy

Vyberte si pro svou kuchyni ty pravé barvy. Kuchyně by měla ladit s ostatním vybavením interiéru, když přijde na volbu barev, pak je třeba se zaměřit na stěny i kuchyňskou linku. Světlé barvy umí prostor opticky zvětšit, působí příjemně a jsou ideální do místností, které jsou malé, nebo v nich chybí dostatek denního světla. Naopak tmavé barvy světlo pohlcují, takže jsou tou pravou volbou pro velké místnosti nebo kuchyně, kam proudí hodně denního světla. Vyberte si svůj odstín kuchyně.

Kuchyně podle stylu nebo tvaru

Vybrali jsme pro vás pár základních stylů kuchyní, které najdete po celém světě. Na vás je vybrat si styl, který krásně splyne s vaší domácností.

Moderní kuchyně
Povězte nám, jak má vaše vysněná kuchyně vypadat a my zařídíme vše ostatní. Sestavíme kuchyni tak, aby odpovídala vašim přáním a potřebám. V závislosti na prostoru plánujeme kuchyně různých tvarů a velikostí. Mezi nejoblíbenější tvary patří rohová kuchyně, kuchyně do U nebo kuchyně s ostrůvkem. Pohodlí a dlouhou výdrž pak zajistí kvalitní materiál a nejmodernější technologie.

Rustikální kuchyně
Dřevo, porcelán, krb, vůně bylinek a tlumené barvy. Pociťujete potřebu utéct od všednosti a ruchu velkoměsta? Nechte se inspirovat a vytvořte si příjemnou atmosféru ve svém bytě či domku. Záleží jen na vaši fantazii. Buďte přirození, buďte nenároční a pamatujte – méně je někdy více. Z barev převažuje bílá. Je nadčasová, příjemná a skvěle doplní tlumené barvy. V kombinaci se dřevem, kamenem nebo cihlami, vytváří nezapomenutelný dojem. Doplňky volte z přírodních materiálů. Bavlna, len, keramika a proutěné koše. To vše do vaší kuchyně patří. Zkuste se podívat na půdu, zde najdete ty pravé poklady pro vaši rustikální domácnost.

Klasické kuchyně
Klasické, ale nestárnoucí. Přesně takové jsou naše kuchyně, které jsou určeny zákazníkům preferujících klasiku před moderním designem. Při výrobě klasické kuchyně se snažíme využít osobní zvyky a zkušenosti našich zákazníků, abychom vám nabídli kuchyni nejen praktickou, ale také půvabnou. Vybírat si můžete ze široké nabídky barev i materiálů, a najít takovou kombinaci, která skvěle zapadne do konceptu vaší

Kuchyně podle tvaru

Každý tvar kuchyňské linky má své pro a proti. Je libo rohové řešení, do písmene L, ostrůvek nebo bojujete s prostorem? Máme inspiraci a řešení pro každou domácnost.

Trocha inspirace do kuchyně aneb jak si zařídit vysněnou kuchyni?

 

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Prohlédněte si leták naší nové akce -20% na vybrané výrobky ve všech dekorech! Leták je platný 03/24 - 6/24

Prohlédnout akce