Od pondelka 10.5.2021 máme opäť otvorené!

4.5.2021

Je nám veľkou cťou a potešenie, že budeme môcť od pondelka 10.5.2021 privítať všetkých našich zákazníkov na našej predajni vo Vranovice.

Zobrazit celý článek

Získali jsme cenu spokojeného zákazníka

17.3.2021

Je nám potěšením vám oznámit, že jsme v loňském roce získali Cenu spokojeného zákazníka, kterou ve vybraných krajích každoročně vyhlašuje Sdružení českých spotřebitelů (SČS).

Zobrazit celý článek

Garance dodání do Vánoc! Nábytek Mikulík

1.12.2020

My u nás na Moravě jsme stále tady pro Vás, a naše výroba jede na plné obrátky bez omezení.

Jsme zdraví a můžeme pracovat na Vašich objednávkách.

Zobrazit celý článek

Exkurze studentů SOU Jílova Brno

11.10.2019

Tak jak v minulém roce, tak i letos nás navštívili studenti ze školy SOU Jílova Brno. Studenti k nám na firmu dorazili ve dvou etapách. První etapa nás navštívila v ranních hodinách, v pátek 11. října v počtu patnácti studentů a jednoho učitele. Skupinku si převzala, před prodejnou, naše personalistka -Petra Venková a marketingová asistentka- Šárka Hrajová, která je upozornila na to, že po ukončení prohlídky jim budou pokládány otázky a za správné odpovědi budou odměněni. 

Zobrazit celý článek

Vyberte si nábytok z našej akčnej ponuky

Skrine, sedačky a bytové doplnky si môžete zaobstarať ešte výhodnejšie. Pozrite sa, čo sme pre vás pripravili a zariaďte si domácnosť podľa svojich predstáv a za skvelú cenu. Vyberajte poctivý český nábytok z našej akčnej ponuky.

Prohlédnout akce