Rádi o nábytku blogujeme

Proč je lepší navštívit prodejnu nábytku, než nakupovat přes internet?

30.9.2021

Dnešní doba je úžasná: pomocí počítače nebo mobilu a internetového připojení si můžeme objednat pizzu, nový svetr, motorku i jídelní stůl. Online nakupování ale není vždycky tím nejlepším řešením, a při výběru nábytku to platí dvojnásob. Proč?

Zobrazit celý článek

Skříň s posuvnými, nebo křídlovými dveřmi?

26.8.2021

Při výběru nové šatní skříně do ložnice, šatny či dětského pokoje je třeba zohlednit několik parametrů: velikost, vnitřní uspořádání, materiál, design a způsob otevírání. Volte provedení, které bude nejlépe odpovídat vašim potřebám.

Zobrazit celý článek

Jak vybrat postel do ložnice?

19.7.2021

V posteli trávíme přibližně třetinu svého dospělého života, její výběr bychom proto neměli brát na lehkou váhu. Jak tedy vybrat správnou postel do ložnice?

Zobrazit celý článek

Skutečná flexibilita s oblíbenou skříní FLEXI

25.6.2021

Hledáte skříň, u které budete mít skutečně na výběr, ale za kterou zároveň nezaplatíte jmění? Vyzkoušejte jednu z našich nejoblíbenějších skříní FLEXI ❤️ – poctivě vyrobenou na Moravě s jedinou myšlenkou: nabídnout zákazníkům opravdovou možnost výběru.

Zobrazit celý článek

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Skříně kuchyně a bytové doplňky můžete pořídit ještě výhodněji. Podívejte se, co jsme pro vás připravili a vybavte si domácnost podle svých představ a za skvělou cenu. Vybírejte poctivý český nábytek z naší akční nabídky.

Prohlédnout akce