¨

Rádi o nábytku blogujeme

Jak zařídit ložnici?

4.10.2022

Každý člověk prospí přibližně třetinu svého života. Tolik času tedy strávíte nejen ve své posteli, ale především v ložnici. Už kvůli tomu byste si při zařizování této místnosti měli dát záležet na tom, aby vám v ní bylo skutečně příjemně. Jak na to?

Zobrazit celý článek

Jak zařídit studentský pokoj?

29.8.2022

Studentský pokoj by měl primárně sloužit jako útočiště, ve kterém se bude vašemu dítěti dobře učit, odpočívat, ale ve kterém je i místo pro zábavu. Jak ho pěkně a elegantně zařídit?

Zobrazit celý článek

Tipy a triky, jak zařídit malý byt

19.7.2022

Nemáte v novém bytě prostoru právě nazbyt a přemýšlíte, jak jej zařídit útulně, prakticky a hlavně funkčně tak, aby nepůsobil stísněně a vy z něj vykouzlili opravdový domov? Přinášíme vám proto několik praktických rad a tipů, na co při výběru myslet.

Zobrazit celý článek

Rady a tipy pro zařízení obývacího pokoje

7.6.2022

Obývací pokoj je pro všechny členy rodiny oázou klidu a místem k relaxaci. Při jeho zařizování je proto třeba myslet na potřeby všech, kteří v této místnosti tráví čas, ať už jde o čtení, sledování televize, odpočinek na gauči po vydatném obědě nebo posezení s návštěvou.

Jak obývák zařídit?

Zobrazit celý článek

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Skříně kuchyně a bytové doplňky můžete pořídit ještě výhodněji. Podívejte se, co jsme pro vás připravili a vybavte si domácnost podle svých představ a za skvělou cenu. Vybírejte poctivý český nábytek z naší akční nabídky.

Prohlédnout akce