¨

Rádi o nábytku blogujeme

Kuchyňské studio Mikulík

30.1.2024

Láska prý prochází žaludkem…

Souhlasíme. Napřed ale projde kuchyní. I tou vaší vysněnou bude procházet. Na krásnou a funkční, praktickou a pohodlnou novou kuchyň se nelze netěšit. V Kuchyňském studiu Mikulík vám takovou kuchyň navrhneme a v naší rodinné firmě Nábytek Mikulík na míru vyrobíme.

 

Zobrazit celý článek

Den otevřených dveří nabídl slevy, novinky, výhry i program pro nejmenší

1.6.2023

Nákupy za výhodné ceny, nakouknutí do zákulisí firmy i doprovodný program pro nejmenší lákaly na Den otevřených dveří, který se konal od čtvrtka 25. do soboty 27. května 2023. Za tyto tři dny navštívila náš showroom ve Vranovicích více než stovka zákazníků.

Zobrazit celý článek

Jak na dětský pokoj s modulovým systémem JONY?

24.4.2023

Dětský pokoj – místnost, která v průběhu několika málo let projde razantní proměnou. Jak jej zařídit, aby základ v podobě nábytku tyto proměny ustál, měnily se jen doplňky a ratolest byla spokojená? Volba by měla padnout na kvalitní, jednoduché, nadčasové kousky.

Zobrazit celý článek

Co znamená chytrý nábytek a proč si jej vybrat do interiéru?

13.4.2023

Moderní technologie již dnes prostupují celým světem a nejinak je tomu v posledních letech i při zařizování domácnosti. ❤️ Nemusíme však zacházet až takhle daleko, život dokáže zpříjemnit i „drobnost“ v podobě chytrého nábytku.

Zobrazit celý článek

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Obývací stěna ADEL nyní za zvýhodněnou cenu! 10% SLEVA v dekoru dub natur!

Prohlédnout akce