Rádi o nábytku blogujeme

Jak zařídit studentský pokoj?

29.8.2022

Studentský pokoj by měl primárně sloužit jako útočiště, ve kterém se bude vašemu dítěti dobře učit, odpočívat, ale ve kterém je i místo pro zábavu. Jak ho pěkně a elegantně zařídit?

Zobrazit celý článek

Tipy a triky, jak zařídit malý byt

19.7.2022

Nemáte v novém bytě prostoru právě nazbyt a přemýšlíte, jak jej zařídit útulně, prakticky a hlavně funkčně tak, aby nepůsobil stísněně a vy z něj vykouzlili opravdový domov? Přinášíme vám proto několik praktických rad a tipů, na co při výběru myslet.

Zobrazit celý článek

Rady a tipy pro zařízení obývacího pokoje

7.6.2022

Obývací pokoj je pro všechny členy rodiny oázou klidu a místem k relaxaci. Při jeho zařizování je proto třeba myslet na potřeby všech, kteří v této místnosti tráví čas, ať už jde o čtení, sledování televize, odpočinek na gauči po vydatném obědě nebo posezení s návštěvou.

Jak obývák zařídit?

Zobrazit celý článek

Co si ujasnit, než začnete vybírat kuchyň

18.5.2022

Rozhodli jste se pro kuchyň na míru a chystáte se navštívit truhláře nebo kuchyňské studio? Ať už máte o svojí budoucí nové kuchyni jasnou představu, nebo chcete nechat prostor tomu, co společně s profesionály vymyslíte, existuje několik otázek, které je nutné zodpovědět dřív, než si domluvíte termín schůzky.

Zobrazit celý článek

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Skříně kuchyně a bytové doplňky můžete pořídit ještě výhodněji. Podívejte se, co jsme pro vás připravili a vybavte si domácnost podle svých představ a za skvělou cenu. Vybírejte poctivý český nábytek z naší akční nabídky.

Prohlédnout akce