¨

Podívejte se na naše nové video!

25.11.2021

Vážení zákazníci,

rádi bychom vám představili náš nejnovější počin – firemní video, ve kterém se dozvíte o historii naší rodinné firmy a našich cílech a výhledech do budoucna. Ve videu vám představujeme jednotlivé členy naší rodiny, kteří se podílí na vedení naší jihomoravské nábytkářské dílny. Zároveň máte i možnost nahlédnout pod pokličku výrobních procesů.

Výrobě nábytku se věnujeme už 31 let a za tu dobu jsme vyrostli z malé truhlářské dílny do moderní nábytkové výrobny s působností po celé České republice. V současnosti dodáváme náš nábytek do sto deseti partnerských prodejen po celé ČR a naše kolekce si můžete prohlédnout buď u nich, nebo v naší maloobchodní prodejně ve Vranovicích.

Díky tomu, že v naší firmě používáme ty nejmodernější technologie a klademe důraz na neustálou inovaci, můžeme našim zákazníkům nabídnout nadstandardní, poctivě vyrobené české výrobky za příznivé ceny.

V současnosti v naší firmě působí už třetí generace Mikulíků a i přesto, že jsme za těch 31 let naší působnosti značně vyrostli, naše hodnoty zůstaly stejné – nabídnout našim zákazníkům originální a kvalitní výrobky, poskytnout našim partnerům i klientům profesionální zákaznický servis a především neustále budovat důvěru v náš tým i celý nábytkářský obor. V neposlední řadě je pak pro nás klíčová radost z toho, co v naší moravské dílně vytváříme a pocit zadostiučinění z dobře odvedené práce. Věříme, že právě tyto hodnoty se do našich výrobků promítají a vy se z našeho nábytku budete těšit dlouhé roky.

Děkujeme vám za důvěru.

 

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Obývací stěna ADEL nyní za zvýhodněnou cenu! 10% SLEVA v dekoru dub natur!

Prohlédnout akce