¨

Dny poradenství zdarma

23.10.2023

Domluvte si konzultaci také pomocí formuláře zde -> odkaz

 

Startujeme dny poradenství zdarma od 1. 10. – 31.12. 2023 !

Jak vylepšit vaše bydlení? Designérka Gabriela Vám poradí !

Renovujete jednu místnost nebo celý dům? Designérka Gabriela Vaculíková Vám pomůže vytvořit si na míru prostor snů, který bude odrážet váš osobní styl a potřeby. Její profesionální rady ocení každý, kdo hledá dokonalý způsob, jak zlepšit svůj domov.

Poradenství naší designérky si můžete rezervovat v termínech:

27.října ,  17.listopadu  a  8.prosince 2023

DOMOV je místem, kde se by se měl každý člověk cítit pohodlně a šťastně. Estetika a funkčnost bydlení hraje v dnešní době stále větší roli, přičemž dokonale zařízený domov není nic nedosažitelného.

PĚT DŮVODŮ PROČ využít služeb naší designérky:

 1. Osobní poradenství šité vám přímo na míru
  Jednou z hlavních výhod, které nabízí služby designérky v prodejně nábytku, je personalizované poradenství Gabriela Vám pomůže vybrat a sladit nábytek, barvy, textilie a dekorace. Budete mít jistotu, že váš domov bude vypadat elegantně a vkusně.


 2. Úspora času a námahy
  Navrhování interiérů je složitý proces. Poradenství designéra Vám ušetří hodiny výzkumů a plánování. Postará se o veškeré hledání nábytku, zkombinuje barvy a vytvoří prostor, který je plně přizpůsobený vašim představám.


 3. Uspořádání prostoru
  Bez ohledu na to, zda máte malý byt nebo rozlehlý dům, správné rozmístění nábytku může udělat ve vašem domově zázraky. Designérka vám pomůže optimalizovat prostor, aby byl co nejvíce využitelný a působil harmonicky.


 4. Využití kvalitního nábytku
  Designérka umí vybrat nábytek, který nejenže vypadá skvěle, ale je také odolný a pohodlný. Investice do kvalitního nábytku se dlouhodobě vyplatí, protože dobře vyrobený nábytek vydrží mnoho let

 5. Vytvoření unikátního stylu
  Při spolupráci s designérkou si můžete být jistí, že váš domov bude unikátní a odlišný od ostatních. Designérky mají schopnost spojit různé styly a prvky do harmonického celku, který odráží vaši osobnost a vkus.

 

Nechte svůj domov promluvit za vás a užijte si krásu a komfort, které přináší kvalitní design.

Stačí nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a dohodnout si svůj OSOBNÍ termín KONZULTACE  S DESIGNÉRKOU Gabrielou v těchto termínech ZDARMA !!!

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Obývací stěna ADEL nyní za zvýhodněnou cenu! 10% SLEVA v dekoru dub natur!

Prohlédnout akce