¨

Byli jsme hosty podcastu rádia AKADEMIE

29.3.2022

Sedmnáctého března s námi vyšel podcast rádia AKADEMIE s názvem „Matadoři českého průmyslu.“ Renata a Miroslav Mikulíkovi v něm mluvili o začátcích jejich podnikání před jednatřiceti lety, o tom, co jim pomohlo překonat první překážky a jakou inspiraci mohou nabídnout dnešním začínajícím podnikatelům.

Manželé Mikulíkovi byli první vlaštovkou této podcastové série, jež se věnuje firmám, které na českém trhu působí více než dvacet let. Tento poslechový cyklus má sloužit jako inspirace pro ostatní podnikatele, jelikož pouhých 20 % firem funguje i po dvaceti letech od svého založení. Zeptat se tedy těch, kteří tuto kritickou hranici dvou dekád zvládli a fungují úspěšně dál, slouží jako výborná lekce dalším generacím podnikatelů.

V podcastu byly probrány klíčové okamžiky našeho podnikání v devadesátých letech a řeč přišla i na to, co pro nás bylo v začátcích důležité – především rozhodnutí vybudovat firmu, která by byla dostatečně velká na to, aby byla schopná se na českém trhu udržet už jednatřicet let. Dotkli jsme se ale i kritických momentů firmy, kdy se počáteční euforie brzy proměnila v černou můru, a my stáli nad propastí a bojovali o existenci.

Pokud máte chuť, můžete si podcast s námi poslechnout na Spotify a získat tak unikátní náhled na historii naší firmy a na překážky a výzvy, kterým jsme v průběhu tří dekád čelili. A kdoví, třeba pro vás bude naše povídání inspirací pro vaše vlastní podnikání.

Děkujeme vám za přízeň a přejeme příjemný poslech.

Poslechněte si podcast

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Prohlédněte si leták naší nové akce -10 % na rozkládací pohovku EDEN ve všech dekorech! Leták je platný 07/24 - 8/24

Prohlédnout akce