Získali jsme cenu spokojeného zákazníka

17.3.2021

Je nám potěšením vám oznámit, že jsme v loňském roce získali Cenu spokojeného zákazníka, kterou ve vybraných krajích každoročně vyhlašuje Sdružení českých spotřebitelů (SČS).

Zobrazit celý článek

Garance dodání do Vánoc! Nábytek Mikulík

1.12.2020

My u nás na Moravě jsme stále tady pro Vás, a naše výroba jede na plné obrátky bez omezení.

Jsme zdraví a můžeme pracovat na Vašich objednávkách.

Zobrazit celý článek

Exkurze studentů SOU Jílova Brno

11.10.2019

Tak jak v minulém roce, tak i letos nás navštívili studenti ze školy SOU Jílova Brno. Studenti k nám na firmu dorazili ve dvou etapách. První etapa nás navštívila v ranních hodinách, v pátek 11. října v počtu patnácti studentů a jednoho učitele. Skupinku si převzala, před prodejnou, naše personalistka -Petra Venková a marketingová asistentka- Šárka Hrajová, která je upozornila na to, že po ukončení prohlídky jim budou pokládány otázky a za správné odpovědi budou odměněni. 

Zobrazit celý článek

Podzimní setkání v kraji vinařů a nábytkářů 2019

20.9.2019

Tak jako každý rok, tak i letos naše firma uspořádala Podzimní setkání obchodních partnerů u nás na firmě v kraji vinařů a nábytkářů.

První kolo setkání se konalo v pátek 20. září 2019 a zúčastnilo se ho 47 obchodních partnerů z celé České republiky, po boku svých partnerů či partnerek.

Na přivítanou hosté dostali chléb se solí, od zaměstnanců v krojích - Petry a Romana, který měli možnost zapít domácí pálenkou.

Zobrazit celý článek

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Skříně kuchyně a bytové doplňky můžete pořídit ještě výhodněji. Podívejte se, co jsme pro vás připravili a vybavte si domácnost podle svých představ a za skvělou cenu. Vybírejte poctivý český nábytek z naší akční nabídky.

Prohlédnout akce