¨

Získejte Vánoční Radost s Dárkovými Poukazy od Nábytku Mikulík!

14.12.2023

 

Blíží se nejradostnější doba roku – Vánoce! Je to období plné tepla, štěstí a šíření radosti kolem sebe. V duchu těchto svátků jsme se rozhodli připravit pro naše zákazníky něco zcela výjimečného – Vánoční Dárkové Poukazy!

S dárkovými poukazy v hodnotách 1.000 Kč, 3.000Kč, 5.000 Kč, 10.000 Kč a 20.000 Kč od Nábytku Mikulík budete mít jistotu, že dárek bude nejen ceněný, ale také praktický a nadčasový.

Proč zvolit Dárkový Poukaz od Nábytku Mikulík?

  1. Široký Výběr: Naše dárkové poukazy umožňují přístup k naší bohaté škále nábytku, který osvěží vaše interiéry a přinese do vašich domovů zářivou atmosféru.
  2. Jistota kvality: S naším sortimentem si můžete být jistí, že dostanete pouze nejkvalitnější produkty, designové a funkční.
  3. Přizpůsobitelnost: Každý poukaz lze přizpůsobit potřebám obdarované osoby, aby si vybrala to, co opravdu chce a co bude skvěle ladit s jejím domovem.
  4. Snadnost nákupu: Jednoduché a bezstarostné! Dárkový poukaz je skvělým řešením pro ty, kteří chtějí udělat radost, ale nejsou si zcela jisti, čím přesně.

Připojte se k nám v tomto svátečním období a prohlubte radost svých blízkých tím, že jim darujete možnost vybrat si ze široké nabídky kvalitního nábytku, který oživí jejich domov.

Přijďte k nám do Vranovic, jsme tu pro vás do čtvrtka 21.prosince do 17:00 hodin.

Nebo nám zavolejte či napište na:

Tel.: 777 071 792, 777 626 838

E-mail:prodejna@nabytek-mikulik.cz, prodejna.vranovice@nabytek-mikulik.cz

Veselé Vánoce a šťastný výběr díky Dárkovým Poukazům od Nábytku Mikulík! 

 

 

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Obývací stěna ADEL nyní za zvýhodněnou cenu! 10% SLEVA v dekoru dub natur!

Prohlédnout akce