¨

Reference

Spokojenost našich zákazníků je naší prioritou.

“Z nábytek Mikulík máme spoustu věcí, začínali jsme skříní a postupně dokoupili postel, botník, police. Vše bylo vyrobeno rychle a kvalitně.”

Veronika Urbánková

Co si u nás klient koupil?

skříně, postele, předsíňová stěna

“Již několik let máme super postel, nyní jsme potřebovali něco dokoupit a s takovým skvělým jednáním se málokdy setkáte. Ochota a úžasný přístup, komunikace a vše kolem, prostě paráda. Maximální spokojenost, můžeme jen doporučit.”

Libuše Dofková

Co si u nás klient koupil?

postel

“Skříň Flexi 3 - maximální spokojenost se vzhledem, funkčností a taktéž bytelným provedením. Tomuto českému produktu dávám palec nahoru. Dlouho jsem hledala takovou posuvnou skříň, která by splnila mé požadavky. Jsem potěšena dokonalostí Vašeho výrobku natolik, že si zaslouží doporučení jiným potenciálním zákazníkům.”

Jana Ondryášová

Co si u nás klient koupil?

FLEXI 3

“Koupili jsme pc stolek Beta.Maximální spokojenost. Po smontování sedí jak pr--l na hrnci.Plně doporučuji tuto firmu.S pozdravem Vrlovi Otrokovice”

František Vrla

Co si u nás klient koupil?

PC stůl Beta

“Velmi kvalitní materiál, zpracování, přesnost. Vše pasovalo na 100 %. Kvalitní hrany, na laminu žádná sebemenší chybička. Mohu jen doporučit !!!!”

Roman Vrba

Co si u nás klient koupil?

“Nábytkem od firmy Mikulík jsme vybavili celý dětský pokoj - postele, psací stoly, komody, šatní skříň, noční stolek. Mohu vřele doporučit, je to kvalitní český nábytek za rozumnou cenu, možnost objednání přes e-shop, výborná komunikace s výrobcem, objednávka dodána v naprostém pořádku a včas. Hodnocení na výbornou.”

Rad Balcar

Co si u nás klient koupil?

komody, skříně, postele, ...

Zaujaly vás naše recenze?
Prohlédněte si naši nabídku

AKCE top produkty

Prohlédněte si leták naší nové akce -20% na vybrané výrobky ve všech dekorech! Leták je platný 03/24 - 6/24

Kolekce Český nábytek

Prohlédněte si naši kolekci českého nábytku.

Kolekce nábytku PREMIUM

V prémiové kolekci českého nábytku najdete šatní skříně, komody, peřináče, postele, noční stolky a bytové doplňky. V naší nabídce na vás čekají originální a elegantní kousky, vyrobené s moravskou zručností.

TOP kuchyně

V kolekci TOP kuchyní najdete kvalitní české kuchyně od poctivých řemeslníků, které vám vydrží řadu let. Široký výběr moderních i klasických kuchyní potěší svým designem, funkčností, a cenou i ty nejnáročnější zákazníky.