¨

Podzimní setkání v kraji vinařů a nábytkářů 2019

20.9.2019

Tak jako každý rok, tak i letos naše firma uspořádala Podzimní setkání obchodních partnerů u nás na firmě v kraji vinařů a nábytkářů.

První kolo setkání se konalo v pátek 20. září 2019 a zúčastnilo se ho 47 obchodních partnerů z celé České republiky, po boku svých partnerů či partnerek.

Na přivítanou hosté dostali chléb se solí, od zaměstnanců v krojích - Petry a Romana, který měli možnost zapít domácí pálenkou.

 

Po přivítání následovala ´´snídaně v trávě´´ přímo před naší prodejnou v režii Lucie Mikulíkové s jejím partnerem Tomášem Hodoněm.

Za zapeklitým názvem se skrývali vaječné speciality – míchaná vajíčka se slaninou, volské oko a nadýchaná vaječná omeleta. K těmto specialitám bylo podáváno čerstvé pečivo, domácí levandulové sušenek a domácí limonády.

Ještě před samotným vstupem do prodejny hosty vítal zbytek našich zaměstnanců společně s majiteli firmy - Miroslavem Mikulíkem a Renatou Mikulíkovou.

Uvnitř prodejny mohli hosté vidět hned několik změn, které se během roku událi.

Například dvě nové kuchyně, nové stoly s židlemi, novinky z  nové kolekce, nový PC stůl DELTA, nový sektor, nové díly k obývací stěně ADEL, nové sedačky a různé dekorace včetně nové paní prodavačky.

 

Nově jsme také začali spolupracovat se společností ORION, která měla u nás na prodejně své zastoupení - Jana Marka se svými kolegy, kteří nám představili svůj sortiment a přivítali nás vlastnoručně vyrobeným  welcome drinkem Aperol  a syceným nápojem z Aquadreamu ochuceným mátou a ovocným sirupem ve speciálních láhvích, které byli pro každého jako dárek.

Dalším představeným produktem byla nepřilnavá silikonová forma na vanilkové rohlíčky, které nám provoněli celou prodejnu a navodili příjemnou atmosféru.

V tento den podzimního setkání, byla na prodejně udělena 70% marže, které naši obchodní partneři patřičně využili a mohli využívat i několik dní poté.

Další věc,kterou naší hosté mohli vidět a vyzkoušet si bylo pojízdné auto od společnosti FRANKE, které poukázalo na jejich novinky. K obsluze jim byl nápomocný Blahoslav Frank, který má veškerý sortiment pod palcem.

Miroslav Mikulík hosty seznámil nejen s týmem zaměstnanců, ale také s novinkami či projekty. Poukázal na to, co se nám za celý rok povedlo, čeho jsme dosáhli.

Seznámil je s vyhodnocením nejprodávanějších výrobků a dekorů.

Upozornil hosty na to, že se můžou účastnit prohlídky výrobní haly, ve které se nově zavedlo standardizované pracoviště a značení.

Po prohlídce následovalo společné foto před prodejnou, které fotila Markéta- asistentka vedení firmy.

Ihned po vyfocení se všichni přesunuli do hotelu Thermal Pasohlávky, kde proběhla prezentace ve školící místnosti.

Té se jako první shostili manželé – Renata a Miroslav Mikulíkovi. Seznámili nás s novinkami, které nás čekají a představili nám vizi, které by chtěli dosáhnout.

Představili projekt radia Impuls a jejich nové spoty.

Vyzdvihli to, jakým směrem se posouváme a rosteme.

Nezapomněli představit nový akční leták podzim-zima.

Zavedli nás do tajů nového projektu Písek, při kterém došlo k realizaci/vybavení zcela nového prostoru, což má velký úspěch.

Poté se ujala slova Lenka Mikulíková, která mluvila o letákových kampaních a dalších marketingových novinkách.

Vyhlásila vítěze měsíční soutěže a také představila nové obchodní partnery, kteří s námi navázali spolupráci. Jmenovitě Česká Lípa, Šumperk, Lomnice nad Popelkou, Přelouč, Frenštát pod Radhoštěm.

V neposlední řadě k hostům promluvila Martina Lišková. Ta je seznámila s novinkami týkajících se TOP kuchyní, ke kterým patří technologie airTec, která dokáže trvale spojit hranu s deskou beze spáry a lepidla.

Ke slovu se dostali i zástupci Mivokoru, Franke, Orionu a o zábavnou vsuvku se postaral majitel projektu Písek – Petr Horažďovský.

Po zpracování veškerých informací ze školící místnosti, byl společný přesun k jídelním stolům, na které se servíroval společný oběd. Během obědu jsme všem obchodním partnerům rozdali prezentační tašky s vínem a dalšími dárkovými předměty.

Po obědě následovala tombola o hodnotné ceny, kterou vedl Miroslav Mikulík, při které jsme se všichni náramně bavili a neobešla se bez vtípků, ke kterým se nebál zlákat kdokoliv.

Po formálních záležitostech nastal čas na zábavu.

Hostům byly předány karty od pokojů k ubytování se a také byli rozdělení na skupiny těsně před nástupem do autobusu, který je odvezli do sklípku v Dolních Dunajovicích.

Po příjezdu do Dolních Dunajovicích na nás čekalo slavnostní      uvítání – ruční sekání láhví pomocí šavle. Tento zážitek si vyzkoušelo hned několik hostů na vlastní kůži.

Byl to zážitek, na který hned tak brzo nezapomenou.

K degustaci jsme měli hned několik vín a k tomu velni chutné domácí občerstvení spojené s dobrou zábavou, o kterou se postaral harmonikář Ivoš Janičata.

Během degustování a ochutnávání došlo i na překvapení - okružní jízda na traktorové vlečce mezi vinicemi s výkladem, o které se postaral náš zaměstnanec -Roman, který hosty během jízdy nejen bavil, ale stačil i dolívat víno.

Zároveň se setměním náš výlet v Dolních Dunajovicích skončil a my se společně přesunuli do sklípku ve vinařství Holánek. Tam nám k poslechu a hrála a zpívala cimbálovka v podání pana Farkaše.

Naši hosté mohli využít i řízené degustace ve věži a domluveného taxi zpět na hotel Thermal v režii firmy.

Zábava ve vinařství trvala do ranních hodin a střídala ji ranní rozcvička, kterou vedla naše zaměstnankyně Šárka.

Po společné snídani jsme se s hosty přátelsky rozloučili a dali typ na další program ve vlastní režii.

Druhé kolo setkání se konalo 4. října 2019 v tentýž duchu a opět se skvělými lidmi.

 

Na obě setkání moc rádi vzpomínáme a už nyní se těšíme na další :-)

Vyberte si nábytok z našej akčnej ponuky

Skrine, sedačky a bytové doplnky si môžete zaobstarať ešte výhodnejšie. Pozrite sa, čo sme pre vás pripravili a zariaďte si domácnosť podľa svojich predstáv a za skvelú cenu. Vyberajte poctivý český nábytok z našej akčnej ponuky.

Prohlédnout akce