¨

Spát, sedět, odpočívat, žít jako v ráji? Seznamte se – ROZKLÁDACÍ POHOVKA / POSTEL EDEN.

27.6.2024

Dovolte nám představit naši TOP novinku roku 2024 – ROZKLÁDACÍ POHOVKU / POSTEL EDEN.

A NAVÍC PŘES CELÉ LÉTO NA NI BĚŽÍ AKCE:

SLEVA 10 %

Pojďme rovnou k věci – co to je, co to umí, k čemu to je, proč to potřebuji?

Co to je?

Rozkládací pohovka / postel EDEN představuje ideální kombinaci pohodlí, stylu a funkčnosti. Je navržena tak, aby sloužila jako elegantní pohovka během dne a komfortní lůžko pro dva v noci. Je vhodná pro každodenní spaní.

Co to umí?

Náš EDEN nabízí dvě varianty provedení – rovné (se zadním čelem) nebo rohové (se zadním a bočním čelem). Vaše stěna tak zůstane vždy chráněná. Po rozložení máte k dispozici lehací plochu o rozměru
170 x 200 cm
.

Můžete si zvolit mezi masivním bukovým laťovým roštem nebo roštem lamelovým. Nosnost roštů je
do 130 kg.

Pohovka / postel EDEN poskytuje také praktický úložný prostor, který je ideální pro uschování ložního prádla, polštářů nebo dalších věcí. Tento prostor je snadno přístupný a poskytuje další místo pro uložení věcí v malých bytech.

K lůžku EDEN nabízíme i na míru vyrobený komplet matrací ve dvou variantách potahuFLOID šedo-stříbrná látka nebo bílá matracovina. Jde o 5-zónové matrace z kvalitních pěn zajišťující anatomicky správný a velmi dobrý spánkový komfort. Nosnost matrací je do 130 kg.

Jedním z dalších klíčových prvků pohovky / postele EDEN je její snadná manipulace. Mechanismus rozkládání je navržen tak, aby byl intuitivní a vyžadoval minimální námahu. V několika jednoduchých krocích můžete pohovku přeměnit na pohodlnou postel, což oceníte zejména v případě neočekávaných hostů nebo při každodenním používání. Podívat se můžete ZDE .

K čemu to je?

EDEN na jednu stranu reaguje na moderní trendy v oblasti bydlení – v současné době se stále více lidí obrací k alternativním formám bydlení. EDEN je svojí praktičností 2v1 vhodný do prostředí tiny houses, modulových domků, maringotek či minibytů.

Na druhou stranu se opírá o tradiční potřeby, a to je vyvážený poměr cena x výkon, kdy jednorázově investujete do pohovky / postele a současně uspoříte místo v místnosti. Lůžko EDEN je tak vhodný do obývacích pokojů, pokojů pro hosty či dětských/studentských pokojů, kde nabízí určitou formu nadčasovosti pro vašeho rostoucího potomka.

Proč to potřebuji?

Tento kousek nábytku je perfektní volbou do prostor, kde každý centimetr hraje roli. Zároveň lze konstatovat, že svojí funkčností 2v1 nabízí i nižší finanční zátěž. Je vhodná prakticky pro každého – mladé rodiny, děti (malé, školáky, dospívající), seniory, osoby žijící single. K tomu všemu navíc máte možnost výběru z 14 akčních dekorů. Jednoduše si sladíte pohovku / postel EDEN s vaším domovem, aby perfektně zapadla. A v termínu 1. 7. – 31. 8. 2024 navíc zakoupíte se slevou 10 %.

Zakoupit můžete na našem E-SHOPU s možností doručení na více jak 100 výdejních míst.

Rádi vás také přivítáme osobně v našem showroomu ve Vranovicích u Brna.

 

DOST MOŽNÁ MÁTE PŘED SEBOU NABÍDKU, KTERÁ SE NEODMÍTÁ smile

Vyberte si nábytek z naší akční nabídky

Prohlédněte si leták naší nové akce -10 % na rozkládací pohovku EDEN ve všech dekorech! Leták je platný 07/24 - 8/24

Prohlédnout akce