O nás

Firma Nábytek Mikulík

Naše rodinná nábytkářská firma Nábytek Mikulík byla založena v roce 1989 panem Františkem Mikulíkem jako klasická truhlářská výroba se širokým zaměřením od klasických truhlářských výrobků až po nábytek. Postupným vývojem jsme se začali úzce specializovat na výrobu a prodej bytového nábytku.

Pravidelně každým rokem přinášíme našim obchodním partnerům i zákazníkům NOVÉ KOLEKCE našeho nábytku, ve kterých jsou promítnuty nejnovější novinky a trendy, které uvádíme na český trh. Velkým přínosem pro náš průzkum trhu a tvorbu nových kolekcí je jednak spolupráce s našimi obchodními partnery po celé ČR, kteří náš sortiment v jednotlivých regionech nabízí, ale také naše firemní maloobchodní prodejna nábytku ve Vranovicích, kde naši zákazníci z regionu najdou na ploše 1000 m² celý náš výrobní sortiment plus širokou nabídku nábytku od předních českých výrobců nábytku.

Naše výroba je vybavena nejnovějšími nábytkářskými technologiemi řízenými počítači, na kterých zpracováváme cca 20 000 nábytkových dílců měsíčně. Kromě nejkvalitnějších výrobních technologií, které nás a naše výrobky zásadním způsobem odlišují od konkurence pro nás jsou, byli a vždy budou důležití naši lidé, náš tým spolupracovníků a zaměstnanců, kteří se společně s námi snaží jít cestou KVALITNÍHO ČESKÉHO NÁBYTKU a DOBRÉ SLUŽBY pro naše obchodní partnery a konečné zákazníky.

Majitelé firmy Nábytek MIKULÍK


3 roky záruka Nábytek Mikulík

„Naše rodinná firma nábytek Mikulík používá pro výrobu svých výrobků vysoce kvalitní plošné materiály, hrany, lepidla a kování.

Našim cílem, je dodat našim zákazníkům výrobky, které budou přinášet nejen radost, ale také užitek po celou dobu životnosti našich výrobků.

 


Český výrobek

„Nadační fond ČESKÝ VÝROBEK (NFČV) podporuje české výrobky již od roku 1994.

Naším cílem je informovat spotřebitele o kvalitních českých výrobcích a podpořit jejich prodej. Nikdo nechce poruchový šunt s náhražkovým materiálem, které zaplňují český trh a nepřináší požadovanou kvalitu. Pravda je taková, že zákazníci vyžadují kvalitní zboží za férovou cenu.

Podpořte i Vy produkci a prodej kvalitních ČESKÝCH VÝROBKŮ.“

  


AČN – Asociace českých nábytkářů

Asociace českých nábytkářů vždy dbala o serióznost a solidnost svých členů. Renomé a profesionalita členských společností, je pro nás na prvním místě. Asociace je otevřená pouze společnostem, které respektují morální a právní principy. Členství v takto prestižním profesním svazu, je zárukou bezúhonnosti a solidnosti členských společností.
Pro zákazníka je jednoznačným signálem o bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti kupovaného nábytku.

Společnosti sdružené v Asociaci českých nábytkářů vyjadřují svým členstvím zájem o další rozvoj oboru v České republice. Není jim lhostejný osud truhlářského nebo čalounického řemesla v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.“


Chcete o nás vědět více?